Conversation Between Kara_Melegim and Miranda99

1. Kara_Melegim's Avatar

Kara_Melegim said:
    sağol canım seninde geçmiş bayramın kutlu olsun.
  2. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    İyi bayramlar güzel kız ^_^
  3. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    Parası iyi olan ama rahat olan bir sürü iş var onlara yoğunlaş sen
    Valla o senin çalıştığın yerdeki vukuatın çokluğuna göre değişiyor,gerçi hakimlerin çoğu işlerini katiplerine(yani bize) yaptırdığı için işten kaytarıyorlar katiplerin çoğunun haftasonları yok diyebiliriz..Ama bu dediği mahkeme katipleri için değil savcılık katipleri için geçerli,gecenin bir yarısı otopsiye çağrılma durumu da var savcıların,hakimlik bir nebze daha planlı savcılığa göre
  4. Kara_Melegim's Avatar

Kara_Melegim said:
    öyle tabide parası iyiye ondan öyle düşündüm.nese hayırlısı... hiç haftasonları yokmuş hakimlerin diyolar doğrumu? :S
  5. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    Ayy hakimliği boşver sen,çalışma şartlarını birebir biliyorum çok yoğun ve stresli Öğretmen ol, 3 ay tatili var rahat iş,yan gel yat İngilizceye odaklan boşver hukuku
  6. Kara_Melegim's Avatar

Kara_Melegim said:
    Ne güzel cnm.Allah kolaylık versin. sağol cnm inşallah.ne istediğim çok karışık.Aslında hukuku çok istiyorum.hakim olmayı düşünuyorum.Sorunsa matematik yok bende.lysde matı tamamen sallıcam. oda olmassa ingilizce öğretmenliği olabilir.bu yüzden ingilizceyede gireceğim.hadi hayırlısı bu sene girme şansım baya yüksek katsayıdan dolayı.
  7. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    Adliyede çalışıyorum canım,bir ay önce başladım işte yorucu bayağı
    Başın sağolsun canım..Umarım bu sınavda daha iyi yaparsın Ne okumak istiyorsun peki?
  8. Kara_Melegim's Avatar

Kara_Melegim said:
    saol cnm sanada.nerede çalışıyorsun?.ygs sınavım fena değildi.çok fazla çalıştım desem yalan olur.Babamı kaybetiğim için moralende 0 olduğum için pek yüksek puan yapamadım.275 le 80 arası bişiydi.hatırlamıorum.lyslerdede edebiyatla ingce önem veriyorum.hadi hayırlısı...
  9. Miranda99's Avatar

Miranda99 said:
    Allah kolaylık versin canım,ilk sınav nasıldı peki?
    Ben de çalışıyorum bir ay oldu gece tarifesinden gündüz tarifesine geçtim hala alışamadım:/: D
  10. Kara_Melegim's Avatar

Kara_Melegim said:
    bende iyiyim Allaha şükür.üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. çok sıkılıyorum ya senin hayat nasıl gidiyo neler yapıyosun?